JUNKRIDE Crew | Junkride Parks
3896
page,page-id-3896,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
title

Junkride Parks

 

Postavili sme a pracujeme na parkoch:

Travnica

JUNKY DIRTZ Trávnica

JUNKY DIRTZ je zaujímavý dirt park za obcou Trávnica v opustenom sade. Nachádzajú sa tu rôzne hlinené a drevené skoky od freeridových dropov, step downov cez menší funbox, veľké dirty a obrovský step-up.

POZRI PARK

JUNKRIDEPARK-20

BIKE HALA Šurany

Bike Hala v Šuranoch je prvá oficiálna a najväčšia hala určená výhradne pre freestyle BMX a MTB  na Slovensku. Prekážky sú drevené a nachádza sa tu streetová časť, parková časť a aj foampit.

POZRI PARK

IMG_6620

BAZÉN ŠURANY

V centre Šurian sa kedysi nachádzalo menšie kúpalisko, ktorého bazén sme pretovrili na betónový skatepark a hneď vedľa dve dráhy DIRT JUMP skokov.

POZRI PARK

Vrable

DIRT GARDEN Vráble

Dirtpark vo Vrábloch patrí medzi väčšie bikeparky na Slovensku a stále sa zväčšuje. Obsahuje lajnu 4 dirtov za sebou, menšiu lajnu skokov a väčšiu minirampu z dreveným povrchom.

POZRI PARK

Ako pre každý šport, aj pre freestyle športy je potrebné nejaké prostredie a prekážky. Bohužiaľ na Slovensku sú športy ako freestyle BMX, MTB alebo skateboarding veľmi mladé a preto aj športovísk je veľmi málo. Museli sme si teda parky vybudovať sami. Bikeparky budujeme radi a teší nás pocit jazdenia v podmienkach podľa predstáv nás jazdcov.  V stavbe parkov budeme pokračovať naďalej a ak chcete budovať bikepark aj vo Vašom meste a neviete ako na to, kontaktujte nás a my Vám pomôžeme !

Chcete aj vy vo Vašom meste stavať bikepark ? Radi Vám pomôžeme, stačí nás kontaktovať.