VIANOCE s JUNKRIDE.SK

Vianoce sú za rohom a ako už býva zvykom, v JUNKRIDE Vám spríjemňujeme nákupy. Do konca roka 2013 môžete využiť nenormálne výpredajové ceny na vybrané značky. Poštovné je úplne zadarmo a ku každému nákupu nad 100€ dostanete tričko JUNKRIDE zadarmo!

 

Donedávna sme ponúkali množstvo bonusov k objednávkam, ale všimli sme si že podobné bonusy majú všade. Všade iné sumy nad ktoré treba nakúpiť aby ste dostali možno aj nepotrebnú vec, poučili sme sa a zjednodušili sme výhodnú ponuku na 3 body:

 

1. TOTÁLNY VÝPREDAJ

Do konca roka budú zľavnené najobľúbenejšie produkty a produkty hlavne od značiek BSD, Kink, Proper, Mental, RMD a Mutantbikes.

Zľavy sa pohybujú od 10 do 50%.

 

Príklady zliav:

  • Komponetny BSD, KINK, PROEPR – 20%
  • Kompletné BMX KINK – 10-15%
  • Rámy KINK a Proper – 25%
  • Rámy BSD -15%
  • Komponenty MUTANTBIKES až – 30%
Výpredajové produkty nájdete na e-shope v kategórii VÝPREDAJ.

 

2. POŠTOVNÉ ÚPLNE ZADARMO
Poštovné je úplne zadarmo a nie hocijaké ! V JUNKRIDE posielame výlučne kuriérom GLS  a tovar je vždy na druhý deň po našom odoslaní u Vás.

Poštovné zdarma platí len pre SR.

 

3.TRIČKO JUNKRIDE KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE NAD 100€Stačí u nás urobiť nákup nad 100€ a okrem poštovného máte zadarmo aj tričko JUNKRIDE v bielej alebo čiernej farbe vo veľkosti podľa Vášho výberu. Stačí uviesť do poznámky.

 

Akcia platí na objednávky do konca roka 2012. 

 

Naše najnovšie tričká s JUNKRIDE logom zloženým s malých nápisov JUNKRIDE:

 

Navštív náš e-shop a okrem krásneho vianočného nákupu s darčekom zadarmo nás podpor v našej činnosti. V roku 2012 sme podporil 15 bike akcií a sponzorujeme halu v Šuarnoch:

 

 

A aby sme nezabudli, nálepky zadarmo sú samozrejmosťou !

 

Tím JUNKRIDE Vám praje príjemné prežitie sviatkov.

 

 

Ride !