JUNKRIDE Crew | JUNKRIDE ARMY NEWS #9 - JUNKRIDE Crew
12835
post-template-default,single,single-post,postid-12835,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
title

BLOG

 

JUNKRIDE ARMY NEWS #9

06 apr 2017, Posted by Maker in AKCIE, ARMY, BMX, MTB, MUSIC, PARKS, SKATE, VIDEO

Čítaš ďalšiu-deviatu časť Junkride Army News aka novinky zo slovenskej bike scény a zo sveta Junkride Crew. Tieto novinky sú aj akýmsi highlightom jazdenia našej Crew a Army, keďže všetky videá a fotky sú už rozhádzané všemožne po Facebooku a Instagrame a tuto nájdeš výber toho naj. Všetci sa tešíme že už je tu konečne jar, slnko teplo a krásne sa jazdí vonku, preto všetkých vyzývam aby po prečítaní tohto článku išli čo najskôr jazdiť von !

 

#junkridearmy foto/video súťaž

Za posledný mesiac a pól pribudlo veľmi veľa tagnutých postov hlavne aj od tých, ktorí u nás už cenu získali. Veľmi si to ceníme ale zatiaľ vo výhrach dávame prednosť tým, ktorí ocenení ešte neboli. Čoskoro ale začne nové kolo a budú môcť získať cenu aj tí, ktorí už dostali. Takže tagujte naďalej a hlavne jazdite !

#junkridearmy víťaz #18

Osemnástym víťazom sa stáva Marek Hromada s pekne cvaknutou fotkou barspinu vo vysokom polete nad rádius. Marek poctivo taguje #junkridearmy a v jazdení sa stále zlepšuje, takže si určite zaslúži od nás tričko Junrkide Army podľa vlastného výberu.

 

#junkridearmy víťaz #19

Druhým dnešným víťazom je Martin Mašek, ktorý do jedného videa natlačil veľkú nálož parkových trikov a jeho jazdenie ide veľmi dopredu. Ďakujeme za tagovanie #junkridearmy. Máš od nás tiež tričko Junkride Army!

 

Keďže je teraz čas šejpovania dirtov tak vyhlasujeme aj súťaž o najlepšie šejpnuté dirty ! Pri najbližšom vyhlasovaní teda padne jedna cena najkrajšie šejpnmutému dirtu alebo viacerým dirtom na fotke s tagom #junkridearmy. Takže makaj šejpovať dirty nech máš na čom jazdiť. No dig no ride ! PS: Malá rada na záver, zožeň si plachty a odrazy zakrývaj, dirty potom dlhšie vydržia)

Všetky tagnuté fotky, ktorých je už takmer 2000 nájdeš na našej Junkride Army stránke tu.

 

JUNKRIDE CREW

 

Erik Figar s Mišom Kovačovičom si dali slušný pojazd v Brumove a dali dokopy naložené vidko, najprv nejaké footjamíky ale sleduj až do konca nálože na stepupe

 

Palko Hraško a Viktor Podstavek zabili dve kruté videá z ich Dirty Sanchez bikeparku, kde spravili z druhého dopadu fajnový štiepkový resi dopad

 

 

Aďo Bujalko konečne vyliezol po zime z brlohu a jazdí si štýlo v ESD Bikeparku Vráble

 

Mário Jambo Flamík si splnil svoj Barcelonský sen, navštívil toto miesto aj so Streetlife crew a dal dokopy takýto zostrih

 

JUNKRIDE ARMY

Naša armáda sa rozrastá a medzi #junkridearmy postami na Instagrame nachádzame stále lepšie a lepšie videá. Extrémne si ceníme aktivitu týchto riders a budeme vás čo najviac prezentovať. Rozhodli sme sa najväčšie #junkridearmy zájeby zdieľať aj na našom @junkridecrew Instagrarm story. Pár najväčších peciek sleduj tu:

Radko Václav ! Nedávno vyhral cenu v #junkridearmy súťaži a stále zabíja nové videá a s každým videom nové triky, v našej Army sa tak posúva o jednu hviezdnu na hodnosť dve Army** hviezdy ! Len tak ďalej ! Sleduj lajnu z Liptovského Mikuláša

 

 

Ďalší Army killeri, ktorí nonstop jazdia a točia sú Yakub Lejko a Jozef Petro, mimochodom aj s Radkom Václavom patria pod @_mos_crew_ – sleduj to:

 

Daniel Malík to zabíja v novom Junkride Army tričku, ktoré sme mu nedávno poslali !

 

Ďalší mlaďas ktorý ide hore je čech Krištof Odehnal a cez víkend na For Bikes v Prahe úkázal veľké triky!

 

 

FOR BIKES PRAHA

Uplynulý víkend sme sa s časťou našej Crew a stánkom zúčastnili veľtrhu FOR BIKES v Prahe, ktorého súčasťou bola freestyle zóna a VSA Xtreme Mercedes Benz Air Box, kde prebehol v sobotu veľký závod. Zajazdili aj naši jazdci Viktor Orosz, Mišo Kovačovič, Erik Figar a Junkride Army jazdci Krištof Odehnal a Honze Broža. Z nášho teamu sa najlepšie umiestnil Erik Figar na druhom mieste napríklad s 36 doublewhip to barspin. Prvé miesto zobral Zdenda Pešek s neskutočným štýlom a trikmi aj s dopadu do odrazu.

Jazdy na FOR BIKES od Miša Kovačoviča

 

 

V našom Junkride stánku sme prezentovali hlavne značky, ktoré distribuujeme aj pre Českú republiku teda Mutantbikes, BSD a KINK Parts, takto vyzeral náš stánok:

JUNKRIDE FOR BIKES-1

 

K produktom sme natočili aj video s Erikom Figarom a Martinom Svobodom k najnovším produktom, ktoré nájdeš na webe DIRTBIKER.CZ

 

JUNKRIDE FOR BIKES-2

 

JUNKRIDE PARKS

V ESD Bikeparku vo Vráblcoh prebiehajú veľké prípravy a bágrovačky pred Sloepstyle akciou 20.5. !

BAGER VRÁBLE 02

 

STREETLIFE CREW

Streetlife Ivanka Jamis video

 Streetlife Crew po druhý krát navštívili Barcelonu, sleduj report na ich webe

l_1491164618-tmp-dsc00657

 

JUNKRIDE ARMY CAMP

Junkride konečne organizuje camp ! Náš prvý camp začína v piatok 5.5. a končí v pondelok 8.5. kedy je štátny sviatok. Je určený hlavne pre mladých začínajúcich jazdcov. V cene 150€ je zahrnuté ubytovanie na 3 noci v penzióne s bazénom v Trávnici (10km od Šurian), strava 3 krát denne, presun do bikeparkov, skúsení tréneri z Junkride Crew, večerné premietanie videí a prednášky, tričko campu, členstvo v Junkride Army a záverečný JAM o ceny od sponzorov. Camp sa bude odohrávať hlavne vo Freestyle Parku v Šuranoch a v jeden deň sa pôjde aj na náš dirt jump spot v obci Trávnica, kde bude opekačka. Určite si túto príležitsoť spoznať kopec kamošov a naučiť sa poriadne jazdiť na freestyle BMX alebo MTB nenechaj ujsť. Viac info bude čokoro doplnené na našom webe.

Predbežné prihlášky na camp môžete posielať na e-mail: marek@junkride.sk

HEADER FACEBOOK 01

 

NAJBLIŽŠIE AKCIE

Junkride ATYPIC FRIDAY DnB Party Šurany 21.4.2017

17760100_1849406291752372_6797776107582196709_n

 

EAT SOME DIRT Slopestyle Vráble 20.5.2017

header 01

 

Junkride POOL JAM 1.7.2017 !!!

HEADER FACEBOOK 01

Ďakujeme všetkým za prečítanie článku. Dúfame že sa čoskoro vidíme na bajku a na najbližších akciách!

 

Tiež zabíjaš a nevšimli sme si ťa ? Nabudúce tagni #junkridearmy na Instagrame alebo aj na Facebooku. Všetci máte nonstop v rukách tie smartfóny, tak prezentuj svoje jazdenie !

 

Sleduj aj ďalšie články

Sorry, the comment form is closed at this time.