JUNKRIDE Crew | O nás - JUNKRIDE Crew
3957
page-template-default,page,page-id-3957,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
title

O nás

 

História JUNKRIDE Crew:

JUNKRIDE vznikol ako web a bike e-shop koncom roka 2010 a bol spustený v marci 2011. Hlavná myšlienka bola vytvoriť web, ktorý by informoval o všetkom dianí okolo freestyle bike na Slovensku, ktorý by obsahoval informácie o činnostiach partie chalanov okolo stavby bikeparkov, jazdení a podobne a zároveň e-shop ako zdroj príjmu na tieto činnosti.

Plán sa viac menej podaril a vznikla stránka www.junkride.sk a team riderov pod názvom JUNKRIDE Crew. Jazdíme, natáčame ,fotíme, prezentujeme tento šport, staviame bikeparky, organizujeme akcie a predávame všetko k freestyle bmx a mtb !

Zakladateľom JUNKRIDE Crew je Marek „Maker“ Konkoly spoločne s prvými jazdcami Filip Pobočík, Palko Hraško, Viktor Orosz a Aďo Bujalko.

 

História nášho loga a názvu:

Názov JUNKRIDE vznikal dlhšiu dobu, chceli sme vymyslieť niečo zaujímavé, jednoduché a zároveň symbolické. Zahrávali sme sa s viacerými slovami a pozastavili sme sa nad slovami RIDE, ktoré vystihuje to čo robíme, jazdíme, a slovo JUNKYARD, ktoré znamená smetisko, a prečo smetisko ? Freestyle športy sú tak trochu odpadom medzi ostatnými športmi. Nie sme na olympiáde, jazdíme si každý svoj štýl, nenosíme dresy, jazdíme v uliciach a na hlinených skokoch a predvádzame „krkolomné“  triky a ľudia to často nevedia prijať.

Nakoniec sme teda dali dokopy slovo JUNKYARD a RIDE a vznikol JUNKRIDE !

 

Logo malo byť ľahko zapamätateľné a vyjadrovať radosť z jazdenia, a čo to vyjadrí lepšie ako smajlík ? Prvé logo bolo načarbané do zošita perom:

logos history

 

Kto sme:

Sme chalani žijúci jazdením, stavaním parkov, organizovaním akcií a vlastným obchodom. Jazdenie nás baví zo všetkého najviac, je to náš životný štýl, budeme jazdiť kým sa bude dať a chceme šíriť freestyle športy ako BMX, freestyle MTB, snowscoot ale aj SKATE a graffiti ďalej, medzi ďalších mladých ľudí.

 

Všetkých členov JUNKRIDE Crew nájdeš tu :

 

Členovia Crew

  • JAZDÍME NA VŠETKOM ČO SA DÁ, HLAVNE BMX, MTB, SKATE
  • ORGANIZUJEME AKCIE
  • STAVIAME BIKE-SKATE PARKY
  • PREDÁVAME BAJKY, SKEJTY A VŠETKO K TOMU POTREBNÉ
  • VŠETKO NATÁČAME, FOTÍME A ŠÍRIME ĎALEJ