JUNKRIDE Crew | Streetlife x Junkride Malacky Jam / Fotoreport - JUNKRIDE Crew
13001
post-template-default,single,single-post,postid-13001,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,
title

BLOG

 

Streetlife x Junkride Malacky Jam / Fotoreport

16 máj 2017, Posted by Maker in AKCIE, ARMY, BMX, PARKS

V sobotu sa v novom betónovom parku v Malackách prvý krát odohrala bajková akcia a hneď vo veľkom štýle. Prišlo kopec jazdcov zo Slovenska, Česka a aj z Maďarska. Počas dňa nám aj trochu spŕchlo, ale potom dokonca aj vyšlo slnko a všetci si užívali super deň. Riders nový park nešetrili a padali veľké triky, sérky a aj polety.

Riders boli rozdelení do dvoch kategórií CHILLERs a KILLERs, pričom do chillers sa prihlásilo len 5 jazdcov, čiže sa išlo bez kvalifikácie a vybral sa jeden víťaz, ktorým sa stal Andrej Szabo zo Senice.

Do Killers sa prihlásilo 23 jazdcov a z kvalifikácie postúpilo 10 najlepších, ktorí si to rozdali vo finále. Víťazmi sa nakoniec stali jazdci z 3 rôznych krajín! Tomáš Tydlačka z Česka na treťom mieste zabíjal množstvo náročných grindových sérok a kombinácií. Viktor Bako z Maďarska si išiel asi najväčší flow a lietal cez celý park, dával si polety v bazéne, kde dal veľký icepick na zábradlie a doplnil to grindovými sérkami. Prvé miesto zobral jednoznačne Marek Vrábel z Piešťan s vecami ako truckdriver z rádiusu, a vlastne všade, 180 tailwhip, crookedgrind a obrovský barspin cez celú pyramídu až do icepick downrailu !!

1. Marek Vrábel – Piešťany

2. Viktor Bako – Budapešť

3. Tomáš Tydlačka – Pardubice

Podrobnejší report z akcie sleduj na www.streetlifecrew.com

Fotogaléria

 

A na záver spoločná fotka

MALACKY-78

 

Ride !

 

 

Sorry, the comment form is closed at this time.